Jdi na obsah Jdi na menu
 

15. 12. 2008

Předvánoční výlet do Plzně

Blíží se nám Vánoce, tak se páníček rozhodl, že navštíví své přátele v daleké Plzni. Já se hlavně těšila na zlaťáka fešáka Bastíka (Bastien z Makových dvorů). Z našeho domova jsme vyjeli už ráno, ani jsem nebyla na pravidelné psicházce za lesními zvířátky , ale páníček sliboval, že se vydovádím dost a dost.

Cesta byla dlouhá, několikrát jsme vylet_do_plzne_03.jpgzastavili, byla jsem se proběhnout v lesíčku a málem se páníčkovi ztratila ve sněhu  moc mě zajímalo, kam ta cestička vede...

No ale museli jsme zase dál. Když už jsem skoro usínala na zadním sedadle, najednou jsme jeli po takové děsně hrbolaté cestě. I páníčkovi se to zdálo divné a ukázalo se, že zabloudil (no jo, kdybych slídila cestu já, tak se to nestalo ) Do cíle naší cesty jsme přijeli o malinko později, ale přece.

vylet_do_plzne_09.jpgTak tady nás máte oba

 

 

 

 

 

 

vylet_do_plzne_06.jpg

Nejvíc mě zajímali Bastíkovi plyšáci, tolik jich doma nemám ale určitě jsem byla celý rok hodný pes a páníček slíbil, že nějakého plyšáce dostanu pod stromeček.

I tak jsem si hned jednu hračku oblíbila. To se to pěkně kouše...

 

  

Odpoledne jsme konečně vyrazili na velikou louku, kde bylo krásně bílo a taky spousta myších domečků, to byla paráda.

vylet_do_plzne_14.jpgZatímco jsem se proháněla s Bastíkem po zasněžených pláních, páníček připravil aportíky (haf haf.. moc děkuju Bastíkovým páníčkům za krásného bažanta )

Trochu jsme pocvičili, dohledával se ušák a marking byl úplně jako na zkouškách - s opravdovým bažantem a dokonce i výstřelem! Páníčci byli spokojení, aby taky ne, vždyť jsme s Bastíkem všechno našli a donesli.

 

  Ještě společné společné retrívří pózování...

vylet_do_plzne_24.jpg

 .. a pak přišel povel "volno" a my mohli zase dovádět.

vylet_do_plzne_27.jpg

Haf haf.... haf... Bastíkovi a celé jeho smečce přejeme bohatého Ježíška, krásné svátky vánoční a těšíme se na další společné psí odpoledne.