Jdi na obsah Jdi na menu
 

11. 9. 2009

Krajská výstava psů v Dobříši

ObrazekTak a je to tady, můj první delší výlet. No, autíčka zatím moc nemusím, ale vozit se, to už je něco jiného. Navíc když jede Verunka, tak přece nezůstanu doma, ne?

S páníčkem Míšou jede tentokrát i mamka, prý kdybych byla moc divoká, tak by nemohl řídit. Skáču do auta k mamce a vyjíždíme. Slíbili mi, že tam bude taťka Bastien a bráchové, tak se těším...Obrazek
 

Jedeme hodně daleko, cestou jen jedna zastávka na vyvenčení, moc se mi nechce, všude jen fičí vítr a je zima. Chvilku poběháme s Verunkou a zase dál.

 

A už jsme na místě, takových pejsků kolem, to jsem ještě neviděla. A takoví velcí, to se hned musíme skamarádit. Klucí, holky, počkejte na mě..

Páníček vede Verunku, já jdu s jeho mamkou. Tu nás někdo přivítá - dozvídám se, že je to páníčka Janička mého brášky Arga. A ten je kde? Honem za ním... Obrazek

Pořádně jsme se vydováděli, sice je brácha silák, ale já se jen tak nedala a taky jsem ho dostala na lopatky.
 

 

No a pak už přišel na řadu taťka Bastien a jeho výstavní předvedení. Prý se mám pozorně koukat, abych to uměla také. No to jsem zvědavá, taťko, drž se!

Obrazek

 

S páníčkem Péťou se předvedli opravdu krásně, taťka získal krásný pohár a titul V1 Vítěz třídy, Krajský vítěz.

Všichni moc gratulujeme!!

S páníčkem jsme se byli podívat i u stánků, dostala jsem na ochutnání jiné granulky, než jaké mám doma. Mňam, mňam, cítím v nich hooodně masíčka.

Před naším odjezdem domů jsme se všichni nechali od páníčků vyfotografovat. Tak koukejte na retrívří rodinku.

Obrazek

Už se moc těším, kam nás s Verunkou páníček vezme příště...