Jdi na obsah Jdi na menu
 

4. 10. 2009
Krajská výstava,
Plzeň-Doubravka, říjen 2009

Obrazek

ObrazekPrvní víkend v říjnu jsme se vypravili s páníčkem do Plzně na krajskou výstavu loveckých psů. No jsem přece lovecký pes, nebo ne?

Malá Aileen jela s námi a i když se zatím nemohla předvádět v kruhu jako já, určitě se těšila - co kdyby tam byl nějaký bráška nebo sestřička..

Cestu do Plzně už dobře znám, s páníčkem jsme sem jezdili skoro každý den, když jsem na jaře měla "chuť na pejsky" Hned jak jsme dorazili, skáčeme s Aileenkou z auta a už čmucháme a proháníme se po louce vedle kynologického klubu  v Doubravce.

Po řádném vyvenčení jsme se usídlili u jednoho z výstavních kruhů. Po malé chvíli přijeli i naši přátelé z Plzně, s Bastíkem a Argem. Aileen se hned na brášku vrhnula a začali dovádět jako správná retrívří štěňátka.Obrazek

Během výstavy se přijel podívat ještě Aaronek (Rony) s páníčkou Martinou. Zatímco já i Bastík jsme se připravovali na předvedení ve výstavním kruhu, naše štěňata trávila příjemné nedělní dopoledne po svém... A vyřádila se parádně, nejvíc to zmohlo Aileenku. Než jsme šli s páníčkem do kruhu, ustlala si na dece a tvrdě usnula. No teda, místo aby se koukala a něčemu přiučila..

ObrazekProběhli jsme se dokola, tam a zpátky, a pak měl přijít na řadu výstavní postoj. Štěknu vám, už jsem ho za ten rok skoro zapoměla 
Pan rozhodčí hned poznal, že jsem měla štěňátka a ani můj kožíšek nebyl úplně krásný, i tak jsme si odnesli hezký posudek a možná nečekaně známku Výborná 2

 

Posudek:

Fena barvy zlaté, typické hlavy, pevný hřbet, správná mechanika pohybu, užší postoj pánevních končetin.
Výborná 2

Než jsme se rozjeli do svých domovů, přišlo na řadu obvyklé retrívří společné foto. Já, Bastík a naše psí dětičky Aileen, Argo a Aaron.

Obrazek

 No nejsme krásní takhle pohromadě? Třeba se nás příště sejde ještě víc...