Jdi na obsah Jdi na menu
 

24. 7. 2010

Setkání na chatě u Humpolce

Sobota ráno, vstáváme a vypravujeme se na cestu. Čeká nás výlet za psími kamarády na chatu u Humpolce. Skáčeme páníčkovi do auta a hurá na cestu.

Ovšem to počasí... děs a hrůza. Páníček jel hodně opatrně, bál se o nás, na silnicích všude mokro a každou chvíli se nám někdo zezadu "tlačil" na auto (lidi nemají rozum...)

S velkým zpožděním jsme nakonec našli chatičku, Obrazekkde na nás už čekali naši psí kamarádi  se svými páníčky - Bastien, Argo, Amy, Rony a taky malý špic Míša.

Odpoledne, když se počasí trošku umoudřilo, vyrazili jsme na společnou psicházku do okolí.

Obrazek

Pro nás psy je to parádní místo lesy, louky, a samozřejmě rybníky. A nebyla by to správná procházka bez plavání, aportování a vzájemné soupeření kdo donese páníčkům jako první...

 

Obrazek

Páníček na fotce zachytil "retrívří vodní dostihy" Míša s námi sice neaportoval, ale na procházce běhal co mu tlapky stačily, kousek cesty se nesl i v batůžku.

 

Po návratu jsme se nejprve nadlábnuli. Spoustu běhání, plavání, slídění... to už musí každému psu vyhládnout. Pak přišlo krátké společné focení, na hezkém místečku hned u lesa za chatkou.

 Obrazek

Navečer v chatce jsme odpočívali u krbu, páníček povídal s přáteli a už se plánovalo další setkání. Příště se uvidíme v Rybníkách u Dobříše, 4.září na Krajské výstavě.