Jdi na obsah Jdi na menu
 

30. 1. 2010

Zimní setkání u zámku Žinkovy

Obrazek

Od vánočního setkání štěňátek uplynulo už spoustu dní a jelikož se páníčkovi hodně stýskalo, rozhodli jsme se, že podnikneme další výlet za retrívřími kamarády.

ObrazekHurá! Páníček se chystá na cestu a vypadá to, že  dneska pojedeme s ním, na zadním sedadle už je rozložená naše psí deka. Ještě musíme obě dostat pásy a už skáčeme do auta.

Sotva vyjedeme z domova, jako obvykle pozorně sleduju cestu. Aileena raději leží, sice už si na auto zvyká, ale pořád z ní není takový cestovatelský pes jako já.

Netrvalo dlouho a poznala jsem známou cestu. Ale co to? Projíždíme Nepomukem a potom páníček nečekaně míjí odbočku směr Plzeň. Kam to asi jedem?

Za malou chvilku zastavujeme na zasněženém parkovišti, před námi krásný zámek Žinkovy. Tam asi my psi nemůžeme.

Chvilku po nás příjíždí i nám známé autíčko a plzeňskou značkou. A helééé... už jsou tu klucííí, haf haf, hurááá!

Obrazek

Po dlouhé cestě je nutná vydatná snídaně, nejlepší je najít si nějakou pořádnou větev jako Argo. A hned s ní škádlí ségru

   Obrazek

Páníčkové vybrali krásné místo, i já jsem se s radostí proběhnula, no koukněte

Ale jinak jsem šetřila síly, nikdy nevíte kdy a kde se objeví třeba zajíc

Kluci i Aileena se hezky unaví dováděním a já pak budu první kdo ho prožene

Obrazek

To jsem celá já, ráda se sluním na zasněžené louce

  

 

 

 

Páníčkové se koulovali, pejskové běhali od jednoho k druhému, a když už jsme byli chvilku pohromadě, tak přišlo na řadu skupinové foto. Určitě všichni poznáte kdo jsme kdo.

Obrazek

Společně jsme pak proslídili i zamrzlý rybník. Nejdříve jen okraj se zbytky rákosí, pak nám cestičku zpátky k zámku nějaký uličník přehradil plotem (pozn. zámek se opravuje, jistě bude brzy krásný ze všech stran) a páníčky napadlo, že si ten kousek zkrátíme přes rybník

 Pár fotek před zámkem, pod zasněženými stromky a už se loučíme a rozjíždíme zpátky do svých domovů. Tak zase někdy... HAF HAF!

Fotečky najdete ve fotoalbu Goldenci Bastíka a Arga